Απόφοιτοι και Φοιτητές του Executive MBA του ΟΠΑ αποχαιρέτησαν το 2023 με ένα υπέροχο Xριστουγεννιάτικο Πάρτι!

Την Παρασκευή 15-12 πραγματοποιήθηκε το Χριστουγεννιάτικο πάρτι που διοργάνωσε το Διοικητικό Συμβούλιο των αποφοίτων του Executive MBA, σε συνεργασία τη γραμματεία του προγράμματος.
Απόφοιτοι αλλά και τωρινοί φοιτητές είχαν την ευκαιρία να γνωριστούν, να θυμηθούν τα παλιά, να  γιορτάσουν τα Χριστούγεννα και να ανταλλάξουν ευχές για το νέο έτος 2024.

Όπως κάθε χρόνο απόφοιτοι και φοιτητές είχαν την ευγενή καλοσύνη να προσφέρουν προϊόντα ή/και υπηρεσίες μέσω των εταιρειών τους για την εορταστική κλήρωση που διεξάγεται κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης. Ευχαριστούμε πολύ όλους για την προσφορά τους καθώς τους/ις απόφοιτους/ες, φοιτητές/τριες και Καθηγητές/ τριες για την παρουσία τους!

Μέχρι την επόμενη συνάντηση να ευχηθούμε Ευτυχισμένο το Νέο Έτος με υγεία, αγάπη και αισιοδοξία!