Νέα & Εκδηλώσεις

BACK TO UNIVERSITY

Aπό το τρέχον ακαδημαϊκό έτος το Executive MBA αποφάσισε να επανενεργοποιήσει την πρωτοβουλία με τίτλο ‘Επάνοδος στο Πανεπιστήμιο - Back to university’, για τους αποφοίτους του.

Στα πλαίσια αυτά, δίνεται η δυνατότητα σε οποιονδήποτε απόφοιτο του προγράμματος, να παρακολουθήσει χωρίς οικονομική επιβάρυνση, οποιοδήποτε από τα μαθήματα επιλογής του προγράμματος που διδάσκονται κατά το τρέχον ακαδημαϊκό έτος.

Επειδή η αίθουσα περιορίζει τον αριθμό των συμμετεχόντων, μόνο οι τρεις πρώτοι που θα εκδηλώσουν ενδιαφέρον για κάποιο μάθημα θα μπορέσουν να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τη γραμματέα του executive MBA κυρία Λαμπροπούλου Κάτια (e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. τηλ. 210 8203 638) για να ενημερωθούν για τα μαθήματα που διεξάγονται και τις ημέρες διδασκαλίας.

Ελπίζοντας ότι θα ‘αγκαλιάσετε’ την πρωτοβουλία αυτή,

B. Παπαδάκης

ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ Newsletter